Home » Новини Львова » Вперше за несплату аліментів львів’янина засудили до громадських робіт

Вперше за несплату аліментів львів’янина засудили до громадських робіт

Суди почали застосовувати новий вид покарання для неплатників аліментів.

Залізничний райсуд Львова визнав 32-річного безробітного чоловіка винним у несплаті аліментів на загальну суму 18 129 грн.

Під час судового розгляду було встановлено, що чоловік мав щомісячно, починаючи з січня 2013 року, сплачувати колишній дружині по 500 грн аліментів для утримання доньки. Проте упродовж чотирьох років, до січня 2016 року, він цього не робив, внаслідок чого утворилася заборгованість у понад 18 тис. грн, пише zaxid.net.

Обвинувачений у суді визнав свою провину повністю. Зважаючи на те, що він не має судимості, не перебуває на обліку у наркологічному і психоневрологічному диспансерах, отримав позитивні характеристики від сусідів, суд призначив йому покарання за порушення ч.1 ст.164 ККУ у вигляді 120 годин громадських робіт.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному суді упродовж 30 днів з дня його проголошення.

Це перший у Львові випадок, коли суд застосував новий вид відповідальності за несплату аліментів, – суспільно-корисні роботи, оплата за які має безпосередньо йти на погашення боргу перед дитиною. За даними судового реєстру, з початку дії нового закону, до громадських робіт за несплату аліментів засуджені уже троє чоловіків – окрім згаданого 32-річного львів’янина, йдеться про мешканців Червонограда та Кам’янка-Бузького району.

Вперше за несплату аліментів львів’янина засудили до громадських робіт

Цей допис уже прочитано 267 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: