Ворогу не вдасться окупувати Донеччину та Луганщину до березня – ISW

Напередодні в українській розвідці заявили, що президент рф начебто віддав наказ про повне захоплення Донецької та Луганської областей до березня 2023 року.

Президент росії, ймовірно, знову переоцінив сили російської армії, припускає американський Інститут вивчення війни ISW.

Водночас аналітики Інституту вивчення війни вважають, окупувати два українських регіони протягом місяця військам рф не вдасться. Відомо, що російські війська передислокують додаткові невизначені ударні групи, підрозділи, озброєння та військову техніку в невизначені райони сходу України, ймовірно, в район Луганської області.

Однак, як зазначають аналітики, вони не виявили жодних ознак того, що російські війська відновили свою потужність, аби перемогти ЗСУ та захопити Донбас.

“Путін, можливо, знову переоцінив власні можливості російських військових.” – вважають американські аналітики. 

В Інституті вивчення війни також нагадали свій прогноз про те, що новий російський наступ на Україну, ймовірно, закінчиться до квітня 2023 року, коли розпочнеться сезон весняних дощів (якщо не раніше). Тому досягти значних операційних здобутків на фронті військам рф не вдасться. Ворог не досягне оперативно значущих результатів, додають аналітики.

“Кульмінація російських сил може створити сприятливі умови для українських військ, якими вони зможуть скористатися у контрнаступі наприкінці весни або влітку 2023 року після отримання західних танків”, – йдеться у звіті інституту.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: