ВООЗ закриє офіс у Москві

Всесвітня організація охорони здоров’я закриває Європейський офіс із профілактики та боротьби з неінфекційними захворюваннями у Москві.

Функції московського офісу перенесуть до Копенгагена, повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

За відповідне рішення сьогодні проголосувала абсолютна більшість держав-членів під час спеціальної сесії Європейського регіонального комітету Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Українське міністерство охорони здоров’я ініціювало цей процес ще у травні минулого року – тоді ВООЗ пообіцяла “вивчити можливості переносу офісу з Москви”.

“Хочу подякувати партнерам за політичну і фінансову підтримку. Окрема подяка урядам країн, які підтвердили свої фінансові внески, завдяки чому було досягнуто повного фінансування офісу в Копенгагені на два наступні роки.

Це рішення, за яким стоїть тверда позиція кожної з країн, якому передували палкі дискусії. Це рішення, яке демонструє єдине бачення європейського регіону”, – написав міністр Віктор Ляшко.

 

 Фото: Віктор Ляшко

Закриття офісу в Москві є першим успішним прикладом виходу представництва міжнародної організації з РФ.

“Дякую за цей потужний політичний сигнал, який, я впевнений, буде не останнім. Який буде лунати до тих пір, поки ця невиправдана агресія не припиниться, а винні не понесуть справедливе покарання”, – додав Ляшко.

Міністр також подякував за підтримку директору Європейського регіонального бюро ВООЗ Гансу Клюге.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: