ВООЗ стурбована поширенням кору в Україні

Сезон епідемій кору припадає на зиму і весну, пояснили в ВООЗ. Україні потрібно визначити, які саме чинники обмежують вакцинацію в країні, і подолати їх.

В Європейському регіональному бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я стурбовані тим, що в Україні є умови для ендемічного (характерного для конкретної території) поширення вірусу. Про це в бюро повідомили українській службі Голоса Америки.
 
У ВООЗ підкреслили, що кір – надзвичайно заразна хвороба, і ризик епідемій цієї хвороби виникає кожні кілька років. Україні потрібно визначити, які саме чинники обмежують вакцинацію в країні, і діяти заради їх подолання.
 
Поширення кору в ВООЗ пов’язують із тим, що велика кількість людей не була включена у графік щеплень або пропустила щеплення в дитинстві. Також у багатьох регіонах немає доступу до якісних медичних послуг, а громадяни не обізнані про небезпеку хвороби і про переваги вакцинації.
 
Крім того, вважають у ВООЗ, українські лікарі не досить переконливо наполягають на необхідності пройти вакцинацію. Також в організації вважають, що в Україні є проблеми з фінансуванням, організацією і наявністю послуг з імунізації.

Цей допис уже прочитано 1092 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: