Волонтеру з Рівненщини встановлено протез у Львові

У Львові успішно встановили протез 35-річному волонтеру з Рівненщини, Олександру Вихованцю, який потрапив у ДТП під час перевезення “бандеромобіля” на фронт. Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради, зазначивши, що операція пройшла успішно.

Олександр Вихованець, 35 років, мешканець міста Радивилів на Рівненщині, працював на місцевому підприємстві, виготовляючи запчастини для легкових автомобілів. Ініціативно приєднавшись до волонтерського руху, він виявив активну підтримку українських військових.

Почав волонтер свою діяльність з роздачі їжі жінкам та дітям, які врятувалися від війни на трасі Київ-Чоп. А наприкінці Олександр разом з однодумцями виготовляв “бандеромобілі” для потреб захисників. Його команда з радивилівських механіків виготовила та передала військовим вже 400 броньованих автомобілів, обладнаних турелями для кулеметів, що допомогли у забезпеченні безпеки на передовій.

Проте, у жовтні минулого року Олександр зазнав аварії під час перевезення одного з “бандеромобілів” на фронті, через що втратив праву нижню кінцівку.

«Для мене це не втрата. Втрата – це у хлопців на нулі. А в мене так, легке поранення», – віджартовується Олександр. 

Олександр Вихованець з великою впевненістю почав процес відновлення, перебуваючи у хірургічному відділенні. Там йому очистили рану та сформували куксу. Зараз він успішно перебуває на етапі реабілітації та навчився ходити з тимчасовим протезом. Вже скоро йому планують встановити постійний протез, щоб він міг повернутися до активного волонтерства.

Національний День Соборності став особливим для Олександра. Адже він був нагороджений медаллю “За працю та звитягу” від президента України Володимира Зеленського за його вагомий внесок у підтримку українських захисників.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: