Home » Новини України » Володимир Зеленський зустрівся з керівниками НАБУ і САП

Володимир Зеленський зустрівся з керівниками НАБУ і САП

Президент Володимир Зеленський гарантує незалежність антикорупційних органів і чекає результатів за 3 місяці.

Про це він заявив під час зустрічі з директором Національного антикорупційного бюро Артемом Ситником і керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким, повідомляє прес-служба глави держави. 

Відзначається, що на зустрічі говорили про покращення взаємодії спеціалізованих антикорупційних органів, а також про пропозиції законодавчого та практичного характеру щодо вдосконалення роботи НАБУ і САП.

“Володимир Зеленський наголосив, що гарантуватиме незалежність антикорупційних інституцій і захист від втручання у їхню діяльність”, – йдеться в повідомленні.

Президент також зазначив, що громадяни вимагають покарання для корупціонерів.

Наявність відчутних результатів у розслідуванні резонансних корупційних злочинів протягом найближчих 3 місяців буде показником спроможності САП і НАБУ відповісти на очікування українців”, – йдеться в повідомленні.

Як видно з фото, на зустрічі були також присутні голова Адміністрації президента Андрій Богдан і його заступник Руслан Рябошапка, про яких у тексті повідомлення не згадується, – повідомляє “Українська правда”

Володимир Зеленський зустрівся з керівниками НАБУ і САП

ФОТО: АП

Цей допис уже прочитано 157 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: