Home » Новини України » Володимир Зеленський розповів, як буде повертати Донбас і Крим

Володимир Зеленський розповів, як буде повертати Донбас і Крим

Президент України Володимир Зеленський роз’яснив подробиці стратегії Києва по реінтеграції Донбасу і Криму.

Його заяву на форумі RE: THINK. Invest in Ukraine в Маріуполі цитує «Інтерфакс-Україна».

За його словами, ця стратегія повинна включати в себе чотири основних складових. Перша з них – це прозорість і публічність. Пояснюючи свої слова, він зазначив, що влада повинна не тільки звітувати перед суспільством за свої кроки, але і залучати його до вирішення проблеми, ініціювавши масштабний національний діалог. Другою складовою він назвав системну інформаційну політику, закликавши ЗМІ виховувати своїх читачів і глядачів, підвищуючи їх медіаграмотність.

Володимир Зеленський розповів, як буде повертати Донбас і Крим

Ще однією складовою стратегії реінтеграції втрачених регіонів Зеленський назвав реалізм. За його словами, українці повинні розуміти, що легко і швидко повернути Крим військовим шляхом не вдасться. Крім того, важливим є усвідомлення, «що вже завтра на окупованій території Донбасу все люди не заговорять українською мовою». «Ми не повинні тішити себе цими ілюзіями», – сказав він.

Четвертою складовою цієї стратегії Зеленський назвав здатність держави втілити її в життя.

Раніше президент України заявив, що безпечна реінтеграція повинна стати останнім з трьох етапів припинення війни в Донбасі. Перший етап – це припинення гарячої стадії конфлікту, другий – примирення людей.

 

Цей допис уже прочитано 122 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: