Home » Новини України » Володимир Зеленський хоче обміняти “всіх на всіх” до Нового року

Володимир Зеленський хоче обміняти “всіх на всіх” до Нового року

Президент України Володимир Зеленський збирається підняти на “нормандської зустрічі” питання обміну “всіх на всіх”, і повернути утримуваних на окупованих територіях українців до Нового року. Про це Володимир Зеленський заявив під час спільного брифінгу з прем’єр-міністром Швеції Стефаном Левеном.

“Ми хочемо дії з термінами. Тому важливі речі, я чесно скажу, я не знаю, чи вдасться нам чи ні, але перша перемога – ми зустрічаємося. Моряків, політичних полонених, ми повернули, але не всіх. Я дуже хотів би, щоб новий рік наші люди зустрічали вдома, зі своїми сім’ями. Тому для мене це гуманітарний, важливий, дуже особисте питання. Я хочу великого обміну, який називається “всіх на всіх”. мене цікавить, щоб всі наші були вдома “, – сказав глава держави .

Володимир Зеленський також зазначив, що фінальне комюніке майбутньої зустрічі обговорювалося ще у вересні представниками всіх сторін.

“Минув час, багато що змінилося. Дійсно, на порядку денному будуть ті питання, які є в комюніке, але я чекаю більш розгорнутих відповідей, тому що відповіді – це просто слова”, – додав Володимир Зеленський.

Як повідомлялося раніше, міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що Україна чекає від “нормандського саміту” прогресу і готова до “розумних компромісів”.

Цей допис уже прочитано 39 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: