Home » Новини України » Володимир Зеленський і Дональд Туск відвідали Станицю Луганську (ФОТО)

Володимир Зеленський і Дональд Туск відвідали Станицю Луганську (ФОТО)

Президент України Володимир Зеленський та очільник Європейської ради Дональд Туск 7 липня побували в районі проведення ООС, на ділянці розведення сил у Станиці Луганській.

Про це повідомили у прес-центрі штабу ООС. 

Під час візиту їх супроводжували начальник Генерального штабу,  головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак, командувач ООС Олександр Сирський та голова ДПСУ Сергій Дайнеко. 

Володимир Зеленський і Дональд Туск відвідали Станицю Луганську (ФОТО)

На КПВВ “Станиця Луганська” Дональд Туск та Володимир Зеленський поспілкувалися з представниками СММ ОБСЄ і місцевими жителями, а також ознайомилися з гуманітарними проектами, що реалізуються тут за підтримки Європейського Союзу. Також на території КПВВ очільник держави вшанував пам’ять і поклав квіти до пам’ятного знаку українським воїнам, які загинули у боях з російськими окупантами. 

Президент разом з Дональдом Туском побував біля зруйнованого пішохідного мосту, через який люди перетинають лінію розмежування.

“Ми хочемо відбудувати цей міст. Я публічно домовлявся з нашим урядом: знаходимо гроші – і дуже швидко будуємо його. Для цього необхідно відсунути укріплення іншої сторони. Якщо вони це зроблять, ми почнемо будувати міст і швидко це зробимо”, – сказав Володимир Зеленський.

Він також уточнив, що під час будівництва мосту людям забезпечать можливість перетину лінії розмежування.

В межах візиту Володимир Зеленський і Дональд Туск також відвідали КСП 8-ї роти 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ЗСУ, де заслухали доповідь про поточну безпекову ситуацію в районі проведення ООС.

Володимир Зеленський і Дональд Туск відвідали Станицю Луганську (ФОТО) Володимир Зеленський і Дональд Туск відвідали Станицю Луганську (ФОТО)

Фото Facebook ООС

Цей допис уже прочитано 61 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: