Home » Новини Львова » Волкер підтримав бажання Зеленського вести переговори з Путіним

Волкер підтримав бажання Зеленського вести переговори з Путіним

За словами топ-дипломата США, те, що Володимир Зеленський сказав про окупацію частини України і про свій підхід до питання, є”поки що абсолютно правильним”.

Спецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер вважає позитивним моментом бажання де-факто обраного президента Володимира Зеленського вести прямі переговори з президентом країни-агресора РФ Володимиром Путіним щодо припинення окупації частини України. Про це американський дипломат заявив в ефірі Служби суспільного мовлення США ( PBS ).

“Він твердо підтримує суверенітет і територіальну цілісність України. Він хоче повернути (захоплені Росією, – ред.) землі. Він не збирається відступати на цьому шляху”, – вважає топ-дипломат США.

Спецпредставник Держдепу сподівається, що прихід Зеленського до влади може створити якісь нові можливості для переговорів з Путіним.

“Будемо сподіватися, що це так. Тому що це новий президент; можливість для свіжого старту з діалогом. Хоча тим, що насправді вимагає зміни, є позиція Росії по вторгненню і окупації території”, – підкреслив Волкер.

“Необхідно для України і Росії мати прямі обговорення. Тому, думаю, його бажання розмовляти з Путіним – це добра справа, а не погане”, – уклав представник США.

7 квітня 2019 року Зеленський заявив, що готовий вести переговори з Путіним, пообіцявши не жертвувати цілісністю України.

Раніше, в грудні, він сказав наступне: “Треба говорити (Путіну) все дуже просто:” Що ви хочете? “,” Ваші умови? “,” Чому ви до нас прийшли? “Написали б пункти, я б узяв ці пункти: мир-то потрібен на наших умовах. Потім сказав би: “А ось наші пункти”. Десь посередині б зійшлися “.

Фото: Голос Америки

Волкер підтримав бажання Зеленського вести переговори з Путіним

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм – 

Волкер підтримав бажання Зеленського вести переговори з Путіним

Цей допис уже прочитано 83 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: