Водій не побачив на дорозі пішохода через сильний дощ.

Зважаючи на зміну погодних умов, Патрульна поліція Львова закликає учасників дорожнього руху бути більш уважними до дорожньої обстановки.

На своїй сторінці у мережі Facebook Львівська поліція повідомила про ДТП, яке відбулося 29-го жовтня 2017 р. на вул. Городоцькій у Львові. Водій автомобіля Ford Escort здійснив наїзд на жінку, яка переходила дорогу на пішохідному переході. За його словами, він не побачив її, оскільки був дуже сильний дощ, а жінка була вся в чорному. Сам водій надав жінці першу медичну допомогу та доставив до лікарні. Згодом, вже з патрульними повернувся на місце ДТП.

Шановні водії, заздалегідь знижуйте швидкість руху автомобіля наближаючись до зупинок громадського транспорту та пішохідних переходів!
Шановні пішоходи, у зв’язку з погіршенням погодніх умов, закликаємо вас різко не виходити на проїзну частину. Водії не завжди вчасно зможуть зреагувати на зміну обстановки, а тому пам’ятайте, що інколи важливіше бути неушкодженим ніж доказувати свою правоту. Також, варто вдягати світлий одяг або використовувати світловідбиваючі елементи. Такі, з першого погляду, дрібниці – можуть врятувати вам життя.” – йдеться у повідомленні поліції.

Про відповідальність водія в такому випадку – не повідомляється. В загальному порядку, за фактом здійснення наїзду на пішохода на пішохідному переході порушується кримінальна справа (попередня кваліфікація дій водія – ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України: порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесні ушкодження). Погодні умови, обстановка на дорозі, подальша поведінка водія – все це обставини справи, які, без сумніву, повинні враховуватися при здійсненні досудового розслідування.

Цей допис уже прочитано 916 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: