Home » Новини України » Водійські права отримає не кожен: нововедення. Що відомо?

Водійські права отримає не кожен: нововедення. Що відомо?

Що відомо?

У 2019 році змінили правила отримання водійських посвідчень і їх термін придатності. Права міжнародного зразка отримали не тільки колір, але й змінили правила отримання. Читайте про нововведення та особливості здачі іспитів на права в Україні.

За поточний рік у нашій країні було прийнято чималу кількість важливих рішень, яке позначиться на повсякденному житті кожного українця. Одні з численних нововведень торкнулися і процесу та особливостей отримання, і як наслідок, використання водійських прав. Відомо, що посвідчення змінилося не тільки в дизайні, але і в процесі його досягнення. Давайте розбиратися в нових правилах більш докладно.

Як буде працювати нова автошкола і як буде проходити іспит?

Для того, щоб приступити до процесу навчання в школі майбутніх водіїв, потрібно, як і раніше, мати при собі певний пакет документів. Паспорт, код ІПН, письмову заяву на ім’я директора школи. Так само необхідно надати кілька маленьких фотографій зазначеного в школі зразка, а так само довідку про задовільний стан здоров’я.

Для того, щоб отримати довгоочікуваний документ, підтверджуючий водійські права, майбутньому водієві необхідно буде пройти встановлений навчальним закладом мінімум годин теорії та практики. У разі виникнення будь-яких питань, студента завжди можуть звернути в центр Міністерства Внутрішніх Справ України за допомогою. Так само там допоможуть з документами.

Як же буде проходити іспит? Спочатку, студент повинен дати правильні відповіді на 20 питань, в межах двадцяти хвилин. Однак, якщо майбутній водій допустивши більше двох помилок, до практичного іспиту його не допустять. У звичному ж випадку, студент здає практику, у разі “завалу”, він може випробувати долю знову, але тільки по закінченню п’яти днів.

Так само з нововведень – термін дії документа, що підтверджують проходження водійських курсів скоротили, тепер підтверджувати свої вміння доведеться по закінченню двох років.

Більш точну та іншу цікаву для вас інформацію, щодо водійських курсів в Україні, ви можете знайти на офіційному сайті Міністерства Внутрішніх Справ.

Водійські права отримає не кожен: нововедення. Що відомо?

Фото: politeka.net

 

Цей допис уже прочитано 170 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: