Home » Новини Львова » Водій автобуса принижував людей з інвалідністю

Водій автобуса принижував людей з інвалідністю

На сторінці «Гарячої лінії міста» в інтернет-мережі «Facebook» закликають: «Давайте врешті припинено це свавілля!»

На сторінці «Гарячої лінії міста» в інтернет-мережі «Facebook» повідомили у вівторок, 11 червня:

«Пригнічення пенсіонерів та людей з інвалідністю з посвідченнями вже ввійшло в норму і цим зараз нікого не здивуєш. Ситуації типу «третя група оплачує проїзд» або «інваліди на нашому маршруті не обслуговуються» – вже буденність нашого життя. Та ситуація, яка відбулася на 51-му маршруті 10 червня, вивела мене зі себе».

 

«Водій коментував кожного, хто заходив з посвідченнями, словами «ще одне», «понакупляли», «такі вже ніхто не видає», «тут таке в ларьку за 3.50 продають», «через таких як ти, корупція в країні». На зупинці біля скрині зайшла жіночка з другою групою інвалідності. На коментарі вона просто змовчала, мало не розплакавшись. Відчувши свою «возвишеність» над жіночкою, водій продовжив свої висловлювання типу «Друга група. Я хіба не знаю що таке інваліб? Та для другої групи вам потрібно було руку відірвати», – написали також на сторінці «Гарячої лінії міста» у «Facebook».

 

«Усі пасажири стали на захист жінки. На фразу, що міська рада відшкодовує проїзд людям з посвідченням, оця істота, яка на вимогу пасажирів назвала себе Василем, сказала, що особисто йому нічого не компенсовують. Прохання провести виховні роботи, щоб до Василя дійшло те, як він має звертатися до пасажирів, хто такі люди з інвалідністю, а не «що це таке», що і кому необхідно відірвати», – розповіли також на сторінці «Гарячої лінії міста» у «Facebook».

Цей допис уже прочитано 84 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: