Вікторія Апанасенко показала вечірню сукню на “Міс Всесвіт-2022”

У Новому Орлеані (США) проходить конкурс краси “Міс Всесвіт-2022”, на якому Україну представляє 28-річна модель та волонтерка Вікторія Апанасенко. Українка продемонструвала виходи у національному вбранні, купальному костюмі та вечірній сукні. Усі вбрання дівчини символізують Україну, яка бореться із російськими окупантами.

Автором вбрання для виходу у вечірніх сукнях став український дизайнер Іван Фролов. Засновник бренду FROLOV створив для Вікторії образ у чорному кольорі – символ того, що Україна щодня зазнає жахливих втрат.

Фото: instagram.com/crystal.viktoria

Разом з тим, сукня прикрашена вишитим кристалами серцем жовто-блакитного кольору, а також безліччю білих кристалів. Образ завершує шовковий шлейф-прапор.

Фото: instagram.com/crystal.viktoria

“Чорний колір сукні є символом темних часів, які переживає наша країна. Символ болю, втрат, зруйнованих доль. Трагедія війни і всі ті руйнування, які вона приносить людству. Чорний колір – це колір жалоби, він показує ціну нашої свободи. Але також це описує силу і внутрішню рішучість. Нагадування, що найтемніша година перед світанком”, – пояснила Вікторія у своєму Instargam.

Фото: instagram.com/crystal.viktoria

Вишите жовто-блакитне серце – частина благодійного проекту FROLOV, білі кристали – символ подяки мільярдам людей, які зараз підтримують Україну по всьому світу. Шлейф символізує процвітаюче майбутнє України, нашу незалежність та швидку перемогу.

 

Нагадаємо, фінал конкурсу “Міс Всесвіт-2022” відбудеться 14 січня. Цього року за титул змагаються 85 конкурсанток, у тому числі й російська модель Анна Ліннікова. Попри протести та вимоги України, організатори міжнародного конкурсу допустили до участі РФ

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: