Віктор Павлущик став головою Національного агентства з питань запобігання корупції

Сьогодні, Кабінет Міністрів України затвердив призначення Віктора Павлущика на посаду Голови Національного агентства з питань запобігання корупції. Цю інформацію оголосив представник Кабміну у Верховній Раді, Тарас Мельничук, у своєму оголошенні в Телеграмі.

“Кабінетом міністрів України призначено за поданням конкурсної комісії з відбору на посаду голови Національного агентства з питань запобігання корупції Павлущика Віктора Володимировича головою Національного агентства з питань запобігання корупції”, – повідомив Тарас Мельничук.

Також на засіданні уряду у вівторок було затверджено призначення Олександра Харлова першим заступником голови Одеської обласної державної адміністрації. За рішенням уряду також погоджено призначення Олександра Кохана заступником голови Рівненської обласної державної адміністрації, при цьому Кохан звільняється з посади голови Сарненської районної державної адміністрації Рівненської області.

Олександра Терещенка також було призначено заступником голови Рівненської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Тимчасово виконання обов’язків голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій покладено на Андрія Даника.

Відомо, що Віктор Павлущик раніше обіймав посаду старшого детектива – керівника відділу детективів Національного антикорупційного бюро України. У 2023 році він також брав участь у конкурсі на посаду директора НАБУ.

На посаду голови Національного агентства з питань запобігання корупції конкурс було оголошено для 51 кандидата, з яких 24 пройшли наступний етап конкурсу. Десять кандидатів пройшли фінальні співбесіди для визначення нового керівника НАЗК.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: