Віктор Янукович та Микола Азаров стоять перед судом за підписання “Харківських угод”

В Офісі генерального прокурора України оголосили завершення досудового розслідування. Після цього до суду було скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо Януковича та Азарова. Обвинувачення стосується їхньої ролі у підписанні так званих “Харківських угод” на користь росії. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.

Відомо, що 21 квітня 2010 року в Харкові Віктор Янукович від імені України підписав угоду. Вона подовжила на 25 років термін перебування Чорноморського флоту рф на території України. У цей самий день Микола Азаров, очільник уряду, підписав розпорядження про схвалення цих угод, що призвело до суттєвого впливу на суверенітет України.

“Колишні керівники держави штучно створили передумови для збільшення чисельності військ РФ на території України, їхнього переоснащення й модернізації та у подальшому – вторгнення збройних сил Російської Федерації і окупації ними АР Крим і м. Севастополя”, – наголошують в Офісі генпрокурора.

За даними слідства, окупація півострова Крим надала можливість Кремлю здійснити нарощування особового складу та військової техніки збройних сил російського Чорноморського флоту. Також були створені нові військові частини та підрозділи збройних сил рф. Згодом вони використовувалися для повномасштабного військового вторгнення 24 лютого 2022 року на територію України.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: