Home » Новини Львова » Вихователь дитячого садочку забула дитину на вулиці після прогулянки.

Вихователь дитячого садочку забула дитину на вулиці після прогулянки.

 На 20-х дітей у приватному садочку – 2 виховательки.

Вихователь дитячого садочку забула дитину на вулиці після прогулянки.

Про інцидент, який трапився вчора, 7-го грудня, у приватному дитячому садочку “Пташеня. Дитячий простір” (вул. Довженка, 12), повідомляє видання “Форпост”.

Жінка, що живе неподалік садка почула, під час прогулянки , що дитина плаче на вулиці: на подвір’ї садочку хлопчик стукав у двері і плакав. З кількома небайдужими людьми жінці вдалося потрапити до садка, двері якого зачиняються на магнітну стрічку, тому дитина не могла їх відчинити. Про ситуація очевидець події написала  у спільноті “Варта-1”.

Адміністрація садочку прокоментувала ситуацію:

“Сьогодні у нашому садку справді трапилась ситуація, про яку описано на Варті1 яка є жахливою і прикрою для нас… Оскільки двері в садку знаходяться на магнітному замку дитина не могла сама потрапити до садка. Група знаходиться на 2 поверсі. Уся ситуація від моменту коли група зайшла в садок, де встановлено відеоспостереження, до моменту, коли небайдужі мами привели дитину в садок пройшло 7 хвилин. Між 12:57 та 13:04.
Ми дуже вдячні людям, які проявили небайдужість…Поміж тим, відповідальність наша, і ми приймемо міри та правки в посадові інструкції. Далі інформуватимемо”.

Фото: 4mama

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

Цей допис уже прочитано 1526 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress balloons powered by nksnow
%d блогерам подобається це: