Home » Новини Львова » Відтепер святкуватимемо два Різдва!

Відтепер святкуватимемо два Різдва!

Але у травні вихідних поменшає: прийняли новий законопроект.

Верховна Рада проголосувала за “скасування” 2 травня. Відтепер Україна святкуватиме лише 1 травня як День праці. Також ВР призначила додаткове свято на католицьке Різдво25 грудня.

Відповідний законопроект № 5496 «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України» щодо святкових і неробочих днів» народні депутати ухвалили сьогодні, 16 листопада. За це рішення проголосувало 237 депутатів.

Законопроект передбачає визнання 25 грудня офіційним святковим днем в Україні. При цьому депутати підтримали пропозицію Голови Верховної Ради Андрія Парубія і ліквідували вихідний день 2 травня, щоб не збільшувати загальну кількість неробочих днів у державі

Як повідомляє видання Укрінформ, ухвалюючи рішення про встановлення 25 грудня вихідним днем, Рада виходила з необхідності  забезпечити права значної частини населення України на святкування Різдва Христового 25 грудня, того  дня, який відповідає їх релігійним та світоглядним переконанням, і долучити цей день до числа офіційних святкових днів України.

Значна кількість віруючих України відзначає це релігійне свято в інший день, ніж визначений на законодавчому рівні як вихідний день. Крім цього, загалом у світі більшість християнських церков відзначає Різдво Христове саме 25 грудня. Тож відтепер, католики також матимуть вихідний день на Різдво.

Фото: Туроператор “Монолит”

Цей допис уже прочитано 441 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: