Home » Відеосюжети » Відтепер реєстрація на закордонний паспорт – лише за попереднім електронним записом: СЮЖЕТ

Відтепер реєстрація на закордонний паспорт – лише за попереднім електронним записом: СЮЖЕТ

У підрозділах ЦНАП м. Львова розповіли про зміни порядку послуги «Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон».

У зв’язку з безвізовим режимом мешканці масово звертаються за виготовленням біометричних паспортів, відтак з 21-го лютого у ЦНАПАх дещо змінили порядок отримання цієї послуги.

Відтепер реєстрація на закордонний паспорт - лише за попереднім електронним записом: СЮЖЕТ

«Відтепер послугою «Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон» можна скористатись виключно за попередньою електронною реєстрацією. «Жива черга» більше не активна, натомість кількість онлайн-місць збільшиться втричі.  Записатися можна з понеділка до п’ятниці за звичним графіком, суботу ж залишили для учасників бойових дій. Інваліди І і ІІ груп обслуговуються позачергово, без попередньої реєстрації», – пояснила директор Департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик.

Відтепер реєстрація на закордонний паспорт - лише за попереднім електронним записом: СЮЖЕТ

Проте послуга «Оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID – картки» буде доступна як в режимі онлайн – реєстрації, такі в режимі «живої черги». Нещодавно ЗМІ поширили інформацію про обов’язкове отримання ID- карток до 2020 року. У ЦНАПі таку інформацію не підтвердили, але активно закликали згодом все таки виробляти ID – картки.

Відтепер реєстрація на закордонний паспорт - лише за попереднім електронним записом: СЮЖЕТ

 

Відповідно до наказу Державної міграційної служби України від 03.11.2016 №280, вартість оформлення паспорта громадянина України в термін не пізніше 20-ти робочих днів становить 279 грн., до 10-ти  – 366грн. Вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон в термін, неменше 20-ти робочих днів становить 557 грн.,до 7- ми  – 810грн. Однак через великий наплив людей існують значні затримки.

Детальніше дивіться у сюжеті. 

Цей допис уже прочитано 478 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: