Home » ДТП » Відтепер поліція зможе контролювати перевищення швидкості водіями.

Відтепер поліція зможе контролювати перевищення швидкості водіями.

З 8 жовтня патрульна поліція почала використовувати пристрої вимірювання швидкості “TruCam”.В Україні з 8 жовтня 2018 року в місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення патрульні поліцейські почнуть використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів – пристрої вимірювання швидкості “TruCam”, – про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

Патрульна поліція використовуватиме “TruCam” лише із розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото- відеофіксацію порушень, на ділянках автодоріг міжнародного значення та в містах із підвищеним рівнем аварійності унаслідок перевищення швидкості.

У місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебуватимуть службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору.

Протягом першого тижня Патрульна поліція використовуватиме “TruCam” у пілотному режимі для профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення.

Для запобігання зловживанням та корупційним ризикам пристрій “TruCam” містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке коригування даних.

Також служба моніторингу Департаменту патрульної поліції буде контролювати кількість складених адміністративних матеріалів та кількість збережених відео.

Цей допис уже прочитано 11 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: