Home » Новини Львова » Відкритття заводу «Бадер-Аунде» на Яворівщині

Відкритття заводу «Бадер-Аунде» на Яворівщині

26-го жовтня у селі Кожичі Яворівського району почав роботу німецький завод на тисячу робочих місць.

Про це повідомляє портал Яворівської районної державної адміністрації.

Завод «Бадер» має два виробництва на території Львівської області та шиє чохли для салонів автомобілів зі шкіри. Натомість компанія «Аунде» спеціалізується на пошитті аналогічних виробів із текстилю. Нове підприємство – це спільний проект «Бадер» та «Аунде». Такий симбіоз дозволить виготовляти комбіновані обшивки для салонів авто.

“Мені дуже приємно, що сьогодні ми можемо говорити, що ми від політики “затягування поясів” перейшли до політики розвитку. Ми маємо вірити у себе, у свою країну. Ми відсьогодні повинні жити для себе, працювати у власне задоволення та отримувати гідну заробітну плату. Я дуже хочу, щоб були гордими, що працюємо в Україні. Нехай «Made in Ukraine» стане новим стандартом якості”, – наголосив на Міжнародному економічному форумі голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

“Саме тут створять 800 робочих місць. Сумарна інвестиція в цей об’єкт – це 10 млн євро, з яких понад 2 млн євро – вартість обладнання, яке виготовлене у Німеччині”, – повідомив керівник підприємства “Бадер- Аунде Україна” Андрій Павлунь.

Минулого року у с. Кожичі Яворівського району, що на Львівщині, відбулося відкриття другого заводу “Бадер Україна”, де на сьогодні працює уже понад 1700 осіб.

Цей допис уже прочитано 660 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: