Відійшов у вічність Ігор Юхновський відомий український науковець та політик

Україна втратила видатного науковця, почесного громадянина Львова та Героя України – Ігора Юхновського, який пішов з життя 26 березня у віці 98 років. Його незмірні здібності та внесок у розвиток науки та культури країни залишаться в нашій пам’яті назавжди. Про це пише видання Твоє Місто.

Ігор Юхновський, відомий український фізик-теоретик, був не лише вченим, а й видатним діячем політики. Він очолював український парламент у період складного історичного переходу – часу прийняття Акту про проголошення незалежності України у 1991 році. Під час президентства Віктора Ющенка, Ігор Юхновський керував Українським інститутом національної пам’яті, відданий ідеї збереження та популяризації історичної спадщини України.

Доктор фізико-математичних наук, професор, академік НАН України, Ігор Юхновський також заснував і очолював Інститут фізики конденсованих систем НАН України у Львові. Його наукові досягнення і внесок у розвиток фізики залишаться неоціненими для майбутніх поколінь вчених.

Чин прощання з Ігорем Юхновським відбудеться у Свято-Покровському кафедральному соборі ПЦУ (вул. Михайла Грушевського, 2) 28 березня (четвер) о 10:00. Відвідати парастас можна 27 березня (середа) о 19:00.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: