Відійшов до вічності народний депутат та воїн Андрій Антонищак

Сьогодні, 27 березня, у Львові раптово помер народний депутат України VIII скликання, відомий громадський діяч та координатор 1-го батальйону оперативного призначення Національної гвардії України, Андрій Антонищак. Про це інформують народні депутатки Софія Федина та Ірина Геращенко на своїх сторінках у Facebook, пише Lviv.Media.

Андрій Антонищак народився 23 червня 1969 року в місті Новий Розділ на Львівщині. Він активно займався політичною та громадською діяльністю, починаючи з обрання депутатом Львівської міської ради у 2006 році. В 2014 році він обраний до Верховної Ради України по багатомандатному округу від партії “Блок Петра Порошенка”, а з 2020 року служив в Національній Гвардії України.

Поза політичною кар’єрою, Андрій Антонищак активно долучався до громадських ініціатив та організацій. Він був засновником громадської організації “Я – львів’янин”, приймав участь у роботі партії Громадський рух “Народний контроль”. А також був співзасновником ГО “Українська спілка учасників АТО” ( “УСУ АТО”).

Андрій Антонищак активно підтримував військову діяльність та брав активну участь у захисті держави, за що був нагороджений медаллю “За військову службу Україні” за особисту мужність та героїзм.

Причиною смерті депутата стали проблеми зі здоров’ям, які, за словами його колег, були наслідком поранень, отриманих під час бойових дій.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: