ВІДДАТИ ДИТИНУ В ДИТЯЧИЙ САДОК СТАЄ ВСЕ ВАЖЧЕ.

Кількість батьків, незадоволених  новою системою реєстрації дітей до садочків, зростає.

Ще з 2016-го року у Львові запрацювала нова система реєстрації дітей у дошкільні навчальні заклади. Проте, за словами батьків, вона є недосконалою, бо є багато на що поскаржитись. При реєстрації діє своєрідна черга, місце у якій залежить  від швидкості реєстрації. Навіть якщо вам вдалося зареєструватися,  вже наступного дня ваше місце у черзі може різко посунутись. На що, як зазначили в управлінні освіти Департаменту гуманітарної політики ЛМР, впливає ряд чинників. І навіть, якщо ви зареєструвались у перший день, це не дає підтвердження того, що ваша дитина таки зможе потрапити у обраний вами садок.

До ясельної групи набирають лише тих дітей, яким станом на 1 вересня є повні два роки. Якщо ж ваша дитина народилась хоч на день пізніше, то мусите чекати ще цілий рік. Завідувачі пояснюють це тим, що садочки і так переповнені й місця для дітей до двох років немає.

Отож, головною проблмою є те, що у Львові катастрофічно бракує садочків . Було би їх більше – проблем з чергами й переповненням не виникало б.

Детальніше дивіться у нашому сюжеті.

Цей допис уже прочитано 934 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: