Home » Культура » «Видавництво Старого Лева» запрошує на презентацію книги про емоційний інтелект у бізнесі

«Видавництво Старого Лева» запрошує на презентацію книги про емоційний інтелект у бізнесі

Видання є першою книгою українського автора на тему емоційного інтелекту в бізнесі.

Книга розповідає, як перетворити власні емоції на каталізатор для досягнення найвищих результатів, як знешкодити емоції-стоппери та оминути їхні пастки, та як самостійно підвищувати рівень емоційного інтелекту (EQ). Бізнес, кар’єра, як і все наше життя – це передусім емоції. Перемагає той, хто розуміє себе, вміє керувати власними емоціями і моделювати схожі емоції в інших. У цій книжці йдеться про те, як скористатися особливою авторською методикою бізнес-тренера Валерії Козлової, щоби підвищити рівень свого емоційного інтелекту та досягти успіху в житті та бізнесі.

«Книжка – ключ до відкриття власних ресурсів і сили, які приховані всередині вас, але про які ви навіть не підозрювали; які можуть вивести вас не просто на наступний, більш ефективний, рівень успіху та лідерства, але й навчать отримувати задоволення від ситуацій, котрі ще нещодавно вас лякали та пригнічували», – ділиться враженнями від книги Ярина Бойчук, директорка Львівської бізнес-школи УКУ.

Книга «Емоції в бізнесі, як драйвер зростання компанії» видана у партнерстві з «Видавництвом Старого Лева» у межах серії книг на тему бізнесу та управління. Під час презентації відбудеться дискусія на тему «Емоції в бізнесі, як драйвер зростання компанії», учасники:
Валерія Козлова – авторка книги, власниця компанії Corporate EQ, експерт з EQ в бізнесі;

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації: https://cutt.ly/ouruNs

Цей допис уже прочитано 71 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: