Від початку року у Львові за неправильне паркування оштрафували понад 2 сотні водіїв

За 12 днів 2018 року патрульні оштрафували дві сотні водіїв, евакуювали 41 транспортний засіб.

Про це кореспонденту ТРК Львів повідомили у патрульній поліції Львова.

За день один екіпаж патрульної поліції може скласти до 10 адміністративних порушень за паркування у недозволених місцях. Про це розповідає лейтенант патрульної поліції Львова  Максим Михаленич: «Залежно від дня, може бути п’ять, може бути десять. Щодні по-різному, але без роботи точно не залишаємося. Зокрема, водії порушують, коли зупиняються у зоні дії знаку 3.34, а також на вулицях, які є у переліку затверджених у постанові Міської ради «Про заборону паркування» на окремих вулицях».

Також  інспектор поліції додає, найбільшою проблемою у роботі під час фіксації такого типу порушення, навіть не реакція водіїв,  а їх відсутність, а ще відсутність самих евакуаторів. За підрахунками полісмена, у день виїздить одна спецмашина.

«Коли ми фіксуємо автомобіль запаркований з порушення, а водій відсутній, то або чекаємо водія, або викликаємо евакуатор. Коли ж кермувальник на місті то складає постанову за частиною 1, статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Тобто недодержання водіями вимог дорожніх знаків, розмітки проїзної частини шляхів або безпечної дистанції, порушення правил зупинки і стоянки, розташування транспортних засобів на проїзній частині, руху автомагістралями, пріоритету транспортних засобів загального користування, користування зовнішніми освітлювальними приладами, попереджувальними сигналами, буксирування механічних транспортних засобів, перевезення людей або руху тротуарами чи пішохідними доріжками – тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від 0,2 до 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян. Однак коли волій відсутній то доводиться викликати евакуатор, а він на даний момент один, тобто на день заступає один евакуатор і на ніч один евакуатор. Якщо я викликаю евакуатор на дану вулицю він випадає на дві години» – каже лейтенант патрульної поліції міста Львова  Максим Михаленич.

За простими підрахунками, у день один евакуатор може забрати не більше шести автомобілів, – розповідає патрульний. Тож попри виявлення автомобіля  порушника та відсутності водія, доводиться чекати годинами евакуатор, або просто залишати порушення без уваги. Водій  евакуатора, Андрій Сідельник, каже: роблять роботу совісно.

«Ми робимо все за протоколом. Хвилин 10-15 йде на вантаження автомобіля. Далі веземо на арешт-майданчик. Дорога туди нам обходиться в середньому до години в одну сторону. Також треба повернутися ближче до центру і чекати на інші повідомлення, а це ще годину» – твердить водій евакуатора  Андрій Сідельник.

А ось у Ратуші наводять інші цифри, заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак  розповідає: евакуаторів  вдосталь, навпаки – не вистачає інспекторів патрульної поліції. Тож обсяг роботи автомобільні підйомники охоплюють повністю.

«У нас на балансі чотири евакуатора і ми виконуємо всі заявки які надає поліція щодо евакуації. Окрім того, ми можемо орендувати ще кілька евакуаторів, якщо буле така потреба. На один із евакуаторів шукали водія, але зараз вакансія закрита.  Водночас  ми не раз зустрічалися з керівниками поліції, де нам пояснювали  що в них в штаті не вистачає людей, щоб забезпечити  повний контроль у Львові», – каже Сергій Бабак.

На оформлення протоколу витрачаємо майже 15 хвилин“, –  розповідають інспектори поліції, евакуація одного автомобіля сягає до двох години – резюмують у міські раді.

Цей допис уже прочитано 863 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: