Home » Новини Львова » Ветеранам УПА збільшили щомісячну доплату до пенсії до 2 тис грн.

Ветеранам УПА збільшили щомісячну доплату до пенсії до 2 тис грн.

Таке рішення прийнято виконкомом Львівської міської ради. На державному рівні жодних пільг чи доплат до пенсії ветеранам УПА, вдовам ветеранів УПА чи вдовам політв’язнів не передбачено.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 23 лютого, виконавчий комітет затвердив рішення «Про встановлення розміру щомісячної доплату до пенсії ветеранам Української повстанської армії». Зокрема, з 1 березня ветерани Української повстанської армії у Львові отримуватимуть щомісячну доплату до пенсії у розмірі 2 тис. грн. На державному рівні жодних пільг чи доплат до пенсії ветеранам УПА, вдовам ветеранів УПА чи вдовам політв’язнів не передбачено.

«Це надзвичайно важливе рішення, тому що люди, які ризикували своїм життям, віддавали своє життя за Україну, повинні бути в пам’яті народу не просто довго, а завжди.  І любити треба не тільки словами, як це в нас вміють в Україні, а людей треба підтримувати, зокрема підтримувати і матеріально. Тому що ці люди потребують значних коштів на лікування, на вирішення тих проблем, які в них є”, – прокоментував таке рішення виконавчого комітету Львівської міської ради мер Львова Андрій Садовий.

станом на 19.02.2018 року, на обліку у відділах соціального захисту Львівської міської ради перебуває 208 ветеранів УПА (з них 205 осіб – учасники бойових дій УПА, 3 осіб – особи з інвалідністю УПА); 72 вдів ветеранів УПА та 31 вдова політв’язнів. І з огляду на поважний вік ветеранів УПА, на жаль, щомісячно їх кількість зменшується.

Нагадаємо, що за рахунок коштів міського бюджету м. Львова надаються такі пільги (допомоги, компенсації):

ветеранам УПА:

– щомісячна доплата до пенсії ветеранам УПА у розмірі 1000 грн.

– пільги на житло та житлово-комунальні послуги у розмірі 100% на 1 особу у межах норм користування (21 кв. м.)

– пільги з послуг зв’язку у розмірі 50% абонементної плати за користування квартирним телефоном і погодинної оплати місцевих розмов та встановлення телефонів на пільгових умовах (у розмірі 20% від тарифів вартості основних і 50 відсотків додаткових робіт).

– муніципальні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг (користується 10 сімей).

вдовам/вдівцям ветеранів УПА та вдовам/вдівцям політв’язнів:

– пільги на житло та житлово-комунальні послуги у розмірі 50% на 1 особу у межах норм користування (21 кв. м.)

– пільги з послуг зв’язку у розмірі 50% абонементної плати за користування квартирним телефоном і погодинної оплати місцевих розмов та встановлення телефонів на пільгових умовах (у розмірі 20% від тарифів вартості основних і 50% додаткових робіт).

– муніципальні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг (1 сім’я користується муніципальною субсидією).

Фото: volyn.com.ua

Цей допис уже прочитано 347 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: