Home » Культура » Ветеран АТО у Львові відкрив своє кафе

Ветеран АТО у Львові відкрив своє кафе

Ветеран АТО відкрив у Львові рибне кафе під назвою Fisher

На вулиці Модеста Менцинського відкрилось нове кафе під назвою Fisher. Засновником та шеф-кухарем закладу є колишній боєць АТО Сергій Бондарук.

Основна концепція кафе Fisher полягає у рибні тематиці. Серед основних страв у меню стейк з лосося, форель, тілапія, короп по-домашньому. Окрім риби, тут готують пельмені, австрійський шніцель та курячі нагетси.

Власник кафе – львів’янин Сергій Бондарук розповідає, що куховарство починалось для нього як хобі, але вже протягом 10 років він займається цим професійно. Він пішов в АТО, де отримав серйозну травму – його руки пошкодили осколки. Після цього він лікувався та проходив реабілітацію у львівському військовому госпіталі, що на Личаківській. На подив лікарів, Сергію вдалося відновити їхню працездатність. Після повернення з фронту він вирішив відкрити свою справу.

Його дружина Ірина зазначила, що вони подались на програму фінансової підтримки учасникам АТО для відкриття власної справи, проте їм не вдалось отримати грант. Тож кафе довелось відкривати за кредитні кошти та за фінансової підтримки батьків.

Підготовка до відкриття кафе майже місяць. Дизайном закладу займалась Ірина. Сім’я вирішила, що основною стравою в кафе повинна бути риба, адже у Львові зовсім небагато закладів, які спеціалізуються на рибних стравах. За бажанням відвідувача будь-яку рибу з меню можуть приготувати за іншою технологією — на пару, запекти або обсмажити. В майбутньому засновники закладу хочуть розширити асортимент й на інші морепродукти – креветки, краби та інше.

Повідомляє: ТвоеMisto

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: