Home » Кримінал » Верховний Суд виніс остаточний вердикт у справі колишнього інспектора ДАІ, затриманого на хабарництві.

Верховний Суд виніс остаточний вердикт у справі колишнього інспектора ДАІ, затриманого на хабарництві.

Зловмисник вимагав хабаря від місцевого мешканця, якого викрив у керуванні автомобілем у стані сп’яніння.

Верховний Суд України поставив остаточну крапку у справі колишнього т.в.о. начальника відділу автоінспекції міста Борислав, що на Львівщині. Він був визнаний винним в одержанні неправомірної вигоди та отримав два роки і шість місяців позбавлення волі, – про це повідомляє Управління Служби безпеки України у Львівській області.

Капітана міліції у жовтні 2014 року затримали оперативники Управління СБ України у Львівській області під час одержання двох тисяч гривень хабаря.
Ці гроші зловмисник вимагав від місцевого мешканця, якого викрив у керуванні автомобілем у стані сп’яніння. У разі несплати “данини” він погрожував скласти протокол зі штрафом у сім тисяч гривень та позбавити водійських прав.

Таким чином Верховний Суд України підтвердив вирок Бориславського міського суду, а також і ухвалу Апеляційного суду Львівської області, залишивши касаційні скарги обвинуваченого без задоволення.

Цей допис уже прочитано 13 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: