Верховна Рада України підтримала законопроєкт про демобілізацію військових строкової служби

Верховна Рада України прийняла за основу та в цілому законопроєкт №11035 про демобілізацію військових строкової служби. Інформацію про це надали нардепи Олексій Гончаренко, Ярослав Железняк та голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

За основу законопроєкт підтримали 317 народних депутатів, а в цілому – 319. У законопроєкт включено положення щодо термінів, протягом яких строковиків не можуть призвати. Згідно з новим законодавством, військових не можуть призвати на військову службу під час мобілізації протягом 12 місяців з дня звільнення в запас.

“Підтримали ініціативу президента про негайне звільнення строковиків. Вітаю. Дуже очікуване рішення. Тепер чекаємо рішення президента”, – відреагував на рішення Ради Давид Арахамія.

Нагадаємо, на початку повномасштабного вторгнення було ухвалено рішення, що строковики під час воєнного стану залишаються на військовій службі, а їх демобілізують лише на деяких підставах.

Вчора президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт про демобілізацію строковиків. Сьогодні Комітет з нацбезпеки парламенту підтримав документ, встановлюючи, що строковики звільняються зі служби у запас у строки, визначені указом президента.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: