Верховна Рада готується до обговорення законопроекту про мобілізацію

Верховна Рада України може підтримати законопроект про мобілізацію на першому читанні, хоча до документу виникає чимало питань. Заступник голови комітету Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, Єгор Чернєв, повідомив про це в ефірі телемарафону, пише РБК-Україна.

Нардеп зауважив, що комітет з питань нацбезпеки, оборони та розвідки збереться завтра для обговорення законопроекту про мобілізацію. Відповідно до вирішення комітету, документ може рекомендуватися для першого читання або розглядатися в інших варіантах.

За словами Чернєва, якщо законопроект не буде розглядатися на першому читанні, його можуть відправити на доопрацювання або зняти з розгляду, щоб Міністерство оборони мало можливість внести новий законопроект.

“Я думаю, що перше читання він все ж може пройти. Але залишається ще багато питань, які можна вирішити між першим і другим читанням правками до нього. Ми бачимо, що є багато питань до законопроекту”, – наголосив Чернєв.

За його словами, не всі пропозиції комітету були враховані, і з’явилися нові спірні норми, що викликають питання.

Нагадаємо, законопроект про мобілізацію, внесений Кабміном до Верховної ради 30 січня, передбачає зниження призовного віку до 25 років, обмеження для ухилянтів і нові повноваження для співробітників військкоматів.

Сьогодні, 6 лютого, Верховна Рада відкрила можливість розгляду законопроекту про мобілізацію вже на цьому тижні.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: