Великобританія пояснила, чому не дає Україні безвіз

Лондон переживає за безпеку своїх громадян.

Посол Великобританії в Україні Джудіт Гоф заявила, що її країна не бачить можливостей для візової лібералізації з Україною найближчим часом, повідомляє НВ.
 
За її словами, крім усього іншого, це питання ускладнене недавнім прецедентом, коли паспорт громадянина України незаконно отримав громадянин іншої держави – той самий, який стріляв у чеченських добровольців АТО Адама Осмаєва й Аміну Окуєву.
 
“Ми тепер чекаємо належного розслідування цього факту, щоб переконатися в тому, що процес видачі віз в Україні захищений і безпечний. Оскільки в іншому випадку лібералізація загрожує вже Великобританії і безпеці її громадян”, – заявила Джудіт Гоф.
 
Нагадаємо, відразу ж після першого замаху на Адама Осмаєва й Аміну Окуєву в Києві, яке відбулося 1 червня, нардеп від Народного фронту і член колегії МВС Антон Геращенко заявляв, що напав на них кілер, отримавший українські документи в лютому 2016 року.
 
“Буквально протягом п’яти днів він оформив собі й паспорт громадянина України, і закордонний паспорт, і довідку про ідентифікаційний код”, – стверджував Геращенко.
 
Повідомлялося також, що відразу після замаху у кілера виявили український закордонний паспорт.
 
Крім того, посол Франції в Україні Ізабель Дюмон заявляла, що в ЄС уважно стежать за розвитком ситуації з можливим існуванням корупційної схеми, яка дозволяє громадянам третіх країн отримати паспорт України (мова йде про справу Діни Пимахової – заступниці глави Міграційної служби, яка розповідала агенту НАБУ під час спецоперації про схему оформлення українського паспорта шляхом підробки ДНК-експертизи, яка повинна підтвердити наявність близьких родичів в Україні).
 
“Ми особливо уважно стежимо за розвитком цієї ситуації. І якщо наші підозри підтвердяться, це буде мати дуже важливе значення з точки зору безвізового режиму”, – підкреслила вона.
 
Крім того, Дюмон заявила, що з початком дії безвіза виріс потік нелегальних мігрантів з України до Франції.

Цей допис уже прочитано 1115 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: