Home » Новини Львова » Вчора мешканці Знесіння перекрили дорогу, протестуючи проти сміттєпереробного заводу.

Вчора мешканці Знесіння перекрили дорогу, протестуючи проти сміттєпереробного заводу.

Близько 80-ти місцевих мешканців вийшли на протест.

2-го листопада орієнтовно з 15:00 год, близько 80 активістів заблокували пішохідний перехід на вул. Богданівській біля кільця очисних споруд, – про це повідомляє сайт видання “Варіанти” з посиланням на Ігоря Зінкевича (Варта-1) та Патрульну поліцію Львівської області.

Активісти протестують проти перенесення сортувальної лінії на вул. Пластову та будівництва тут сміттєпереродного заводу. ГО “Знесіння” та мешканці району перекрили дорогу через плани Львівської міської ради перенести сортувальну лінію з смт. Рясне на вул. Пластову.

Мітингувальники пропускали екстренний транспорт, а об’їзди для інших видів транспорту здійснювалися з вул. Богданівської на вул. Старознесенську, а з вул. Пластової – на вул. Польову.

У вересні львівські депутати не підтримали петицію про заборону будівництва сміттєпереробного заводу на Пластовій, 13 та пошуки для цього нової земельної ділянки. Тоді ж міський голова Львова прокоментував соціальну напругу, що виникла у зв’язку з планами будівництва львівського сміттєпереробного заводу. Адже, на громадському слуханні щодо будівництва сміттєпереробного заводу, яке відбулося у липні цього року, львів’яни виступили проти будівництва заводу на вул. Пластовій.

Цей допис уже прочитано 11 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: