Вчені встановили, що температура не впливає на поширення коронавірусу

Канадські вчені дійшли висновку, що температура та географічна широта не пов’язані із розповсюдженням коронавірусної хвороби. Їхнє дослідження було опубліковане в Canadian Medical Association Journal , передає Eurek Alert.

Дослідники вивчили 144 геополітичні зони – штати та провінції Австралії, США та Канади, а також різні країни. Загалом вони вивчили понад 375 000 підтверджених випадків інфікування. Китай, Італія, Іран та Південна Корея були виключені із дослідження через те, що в цих країнах вірус або зійшов нанівець, або знаходився на піку до часу проведення аналізу.

Вчені виявили відсутність зв’язку між широтою та температурою і епідемічним ростом COVID-19, а також слабкий зв’язок між вологістю та зниженням передачі. Отримані результати, які свідчать про те, що жарка погода не вплинула на розвиток пандемії, здивували авторів. Під час попередніх досліджень вони виявляли кардинально протилежні дані.

Дослідники виявили, що карантинні заходи, включно із закриттям шкіл, соціальним дистанціюванням  та обмеженням великих зібрань, були ефективними.

«Літо не допоможе, – сказав професор Діонн Гесінг, співавтор дослідження. – Важливо, щоб люди це знали. З іншої сторони, чим більше втручань було здійснено в галузі охорони здоров’я, тим більший вплив це мало на уповільнення росту епідемії. Ці заходи є дійсно важливими, тому що зараз це єдине, що може уповільнити епідемію».

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 575 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: