Home » Новини Львова » Вбивство Окуєвої: група кілерів діяла в Україні і країнах ЄС

Вбивство Окуєвої: група кілерів діяла в Україні і країнах ЄС

Затримана за вбивство Аміни Окуєвої група кілерів діяла в Україні і країнах Європейського союзу.

Про це на брифінгу заявив начальник Головного управління поліції в Київській області Андрій Небитов.

За його словами, на сьогодні слідство вивчає діяльність організаторів вбивства Окуєвої не тільки в межах України, а й в країнах Євросоюзу.

“Я сподіваюся, що за допомогою західних партнерів нам вдасться більше просунутися в розслідуванні”, – йдеться в повідомленні.

Також Небитов уточнив, що ДНК вбивці Аміни Окуєвої збігається з ДНК на знарядді вбивства директора компанії «Caparol Україна» в селі Крушинка Васильківського району Павла Зможного.

«В ході розслідування ми вийшли на групу осіб, які обґрунтовано підозрювалися в скоєнні вбивства Аміни Окуєвої. Аналізуючи попередні злочини даної злочинної групи, ми прийшли до висновку, що дані особи обґрунтовано обвинувачуються у вбивстві раніше скоєного директора компанії «Caparol Україна» в селі Крушинка Васильківського району », – сказав він.

Крім того, Небитов зазначив, що ДНК, виявлена ​​на автоматі, з якого була застрелена Окуєва, збігається з ДНК на знарядді вбивства Зможного.

«Вчора ми отримали підозрюваного, організатора і пособника у виконанні даного вбивства і зараз йому обгрунтовано готується підозрі в повідомленні цього злочину. Це не останнє вбивство останніх років, яке буде розкрито і до яких має відношення зазначена група », – додав він.

Цей допис уже прочитано 203 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: