Home » Кримінал » Вбивство 17-річного хлопця у Жовкві: виявилось, що родичі про все здогадувались

Вбивство 17-річного хлопця у Жовкві: виявилось, що родичі про все здогадувались

Журналістка  Вікторія Балицька поділилась новими деталями моторошного вбивства трьома неповнолітніми 17-річного хлопця у м. Жовква Львівської області.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Журналістка наголосила, що родичі вбитого Павла сказали неправду, кажучи, що вони розшукували хлопця.

“Цей пост ми з колегами, які висвітлювали вбивство в Жовкві, вирішили написати після перегляду програми “Один за всіх”, що виходить на СТБ. Кожен із нас був вражений неправдою, яку озвучила в програмі мати вбитого 17-річного Павла Арсентьєва Ганна Арсентьєва. Нагадаю: 24 квітня поліція знайшла тіло юнака на подвір’ї одного із його товаришів. Троє нелюдів вбили його в підвалі будинку і закопали на городі. Фото закатованого тіла один з підозрюваних скинув знайомій. Та після деякого зволікання звернулася в поліцію. Тіло пролежало в землі 12 днів і нас під час зйомок сюжетів дуже здивував той факт, що родичі не шукали зниклого сина/брата. Тому ми, а нас було 5 журналістів з різних телеканалів, ставили ті чи інші схожі питання мамі та сестрі убитого з приводу того чому не шукали хлопця і як шукали. І кожному із нас вони відповідали щось інакше… це з’ясувалося потім коли ми, намагаючись зрозуміти ті неоднозначні сумбурні відповіді, почали між собою їх обговорювати”, – написала Вікторія Балицька.

Журналістка розповідає, що усім колегам, котрі висвітлювали жахливе вбивство родичі Павла говорили різні версії.

“Так от, на початку програми “Один за всіх” мати вбитого Ганна Арсентьєва каже наступні слова: “Я пішла на міліцію і кажу: мого сина вже нема три дні. давайте будь ласка будем розшукувати. А вони кажуть: а що ми вам поможем!? А ви для чого там сидите в кабінеті? ви повині помогати…” Далі всі учасники шоу роблять обурені лиця, говорять щось обурливе – як так!? які негідники і тд.  І ми б, мабуть, повірили мамі і теж би обурювалися, зсуваючи грізно брови, як би не спілкувалися з мамою та сестрою 25 квітня, тобто наступного дня після того як знайшли тіло їхнього Павла. Так сталося, що писали інтерв’ю ми не всі разом, коли 100500 мікрофонів, а окремо. І відповіді родичів відрізнялися.

У Жовківському райвідділі поліції теж переконують, що родичі вбитого не звертались до них за допомогою.

“У начальника Жовківського відділення поліції Андрія Коцура я дізналася наступне: Ніхто із родичів, з моменту відколи Павло пішов з дому до 25 квітня, коли його тіло вже було викопане, до поліції не звертався. Ніяк! Ні не приходив, ні не телефонував на 102. Приховати таке нереально. На 102 все фіксується, всі розмови, всі звернення. Не було такого звернення. У відділенні поліції теж є відеофіксація – не приходив ніхто з родичів вбитого хлопця. Більше того, родичам про те, що знайшли мертвим Павла повідомили 24 квітня. Але ніхто в цей день не прийшов у відділок. І наступного дня не прийшли…За ними поліція послала автомобіль, бо був ризик, що родичів так і не дочекаються, а треба було його впізнати, документи дати та ін формальності залагодити”, – пише журналістка.

Вікторія Балицька згадує, що сестра розповідала, як вбитий брат дзвонив до неї пізно вночі і благав про допомогу. Проте вона проігнорувала це.

“Найстрашніше, що нам усім сестра розказувала, що брата забрали з дому троє хлопців в неї на очах. Їй вони сказали, що забирають його за борг. Більше того, сестрі телефонував її вже напівживий брат і просив допомоги. Ось слова сестри Марії Демос, які вона сказала в інтерв’ю “Зіку”: “По 12 годині він дзвонить і каже: – Маша, будь ласка, шукай гроші, бо мене сильно-сильно б’ють. – Як тебе б’ють, як тільки Зоряна сказала, що тебе додому відпустили? – Ні, мене дуже сильно б’ють. І в мене є хлопець він сказав: Не пхайся там де тобі не потрібно, бо ти зараз у такому стані – вагітна, не пхайся до того, що тобі не потрібно. І з того дня ні слуху, ні духу. … То вже другий раз він так з хати втікав. Його забрали, щоб не було ніякої в хаті біди. І ми так днями чекали. … Ми думали: О поїде, та й ввечері, як казали хлопці, вернеться. Або його привезуть, або він сам вернеться.”

Нагадаємо, ця історія трапилася  у м. Жовкві Львівської області, троє підлітків жорстоко закатували 17-річного Павла Арсентьєва. Підлітки протягом трьох із половиною годин знущались із 17-річного хлопця. У вбитого були розірвані внутрішні органи та зламані три ребра. Після вбивства хлопці закопали тіло друга під будинком одного із вбивців. Його знайшли аж на 12 день після жорстокої розправи.

ФОТО: sociumin.com

Вбивство 17-річного хлопця у Жовкві: виявилось, що родичі про все здогадувались

Цей допис уже прочитано 6148 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: