Home » Новини Львова » Василь Віконський провів особистий прийом громадян у Стрию

Василь Віконський провів особистий прийом громадян у Стрию

На прийом до начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області скористались мешканці Стрийщини, зокрема й представники органів місцевого самоврядування, громадські діячі та ветерани ОВС.

Виїзний прийом відбувся сьогодні, 25 вересня, у Стрийському відділі поліції. Одна з відвідувачок, мешканка райцентру, звернулась до Василя Віконського з клопотанням щодо об’єктивного проведення досудових розслідувань у кримінальних провадженнях, відкритих за фактами незаконного проведення ремонтних робіт в одному з будинків у Стрию. За словами відвідувачки, ці роботи можуть призвести до руйнування будівлі.

Також очільник поліції Львівщини поспілкувався з депутатом Стрийської міської ради Андрієм Поврозником та головою однієї з місцевих громадських організацій Юрієм Левицьким, котрі підняли питання захисту тварин, подякували керівництву та працівникам Стрийського відділу поліції за якісну превентивну роботу, а також висловили зауваження щодо термінів проведення досудового розслідування.

Окрім того, очільник поліції Львівщини зустрівся з ветеранами органів внутрішніх справ району на чолі з головою ради Іваном Юсиповичем, котрі подякували за налагоджену співпрацю з ними.

Уважно вислухавши усіх відвідувачів, Василь Віконський взяв на особистий контроль вирішення усіх проблемних питань та надав відповідні доручення.

Після прийому громадян полковник поліції проінспектував у яких умовах несуть службу працівники Стрийського відділу поліції. Інформує Поліція Львівської області.

Василь Віконський провів особистий прийом громадян у Стрию Василь Віконський провів особистий прийом громадян у Стрию Василь Віконський провів особистий прийом громадян у Стрию Василь Віконський провів особистий прийом громадян у Стрию Василь Віконський провів особистий прийом громадян у Стрию

Цей допис уже прочитано 105 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: