Варшава допомагає Львову: 160 000 злотих на відновлення після ракетного обстрілу

В рамках співпраці між столицею Польщі, Варшавою, і територіальною громадою міста Львова, виділено 160 000 злотих на відновлення пошкоджених фасадів та сходових кліток комплексу будинків на вулиці Стрийській.

До фінансової допомоги долучився департамент фінансової політики Львівської міської ради, згідно з рішенням виконавчого комітету. Зазначено, що кошти будуть використані на ремонт будинків, які постраждали від ракетного обстрілу в липні.

«Отримані кошти будуть скеровані на ремонт у будинках на вул. Стрийській, які постраждали від ракетного обстрілу 6 липня. Наразі, ми лише приймаємо ці кошти до бюджету Львівської МТГ, а вже ухвалою сесії буде визначено розпорядника коштів», – пояснила Вікторія Довжик, директорка департаменту фінансової політики ЛМР.

Нагадаємо, 6 липня, російська ракета вдарила у житлові будинки на вулиці Стрийській, призводячи до загибелі 10 осіб та травмування 48. Унаслідок обстрілу пошкоджені житлові будинки, заклади освіти, гуртожитки вишів, офісні приміщення та автомобілі.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: