Home » Новини України » В уряді виділили 5,3 млн гривень на допомогу постраждалим учасникам АТО та сім’ям загиблих

В уряді виділили 5,3 млн гривень на допомогу постраждалим учасникам АТО та сім’ям загиблих

Кабінет міністрів України передбачив 5,3 млн. гривень для одноразової грошової допомоги членам сімей двох загиблих осіб та шести особам з інвалідністю, які брали участь в антитерористичній операції.

Про це повідомляє «Укрінформ».

«Відповідно до рішень (від 20 червня 2019 року), прийнятих Міжвідомчою комісією з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій та виплати одноразової грошової допомоги, утвореною при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, необхідно надати одноразову грошову допомогу членам сімей двох загиблих (померлих) осіб та шістьом особам з інвалідністю, пов’язаних з участю в антитерористичній операції», – йдеться в пояснювальній записці до документа.

Згідно з розпорядженням, Мінсоцполітики передбачило п’ять мільйонів 378 тисяч 300 гривень коштів з резервного фонду державного бюджету для надання одноразової грошової допомоги членам сімей двох осіб, які загинули під час участі в антитерористичній операції, та шістьом особам, які стали особами з інвалідністю під час участі в зазначеній операції.

 Членам сімей двох осіб, які загинули (померли) спрямують 355 тисяч гривень; шістьом особам, які отримали інвалідність – три мільйони 23,3 тисячі гривень (чотирьом особам (II група) – два мільйони 142,3 тисячі гривень, ще двом особам (III група) – 881 тисячі гривень).

Цей допис уже прочитано 65 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: