В Україну прибула генерал-губернатор Канади

Генерал-губернатор Канади Жулі Паєтт зустрілася у Львові з президентом України Петром Прошенком. Вони планують обговорити співпрацю у сфері безпеки між Україною і Канадою.

Генерал-губернатор Канади Жулі Паєтт разом з очільником штабу оборони країни генералом Джонатаном Венсом у четвер, 18 січня, прибула до Львова. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Twitter, пише Кореспондент.

Зустріч Жулі Паєтт з Петром Порошенком розпочалася у львівському палаці Потоцьких.

“Надзвичайно радий вітати генерал-губернатора Канади пані Жулі Паєтт і канадську делегацію з візитом в Україні”, – написав Порошенко в себе у Twitter, розмістивши фото зустрічі.

Раніше про приліт до Львова розповіла Паєтт. У своєму повідомленні в соцмережі вони зазначила, що її тепло зустріли в Україні.

“Прилетіла до Львова з Канади. Теплий прийом українськими чиновниками”, – підписала Паєтт фотографію, де її зустрічають хлібом-сіллю жінки в національних костюмах.

Раніше повідомлялося, що під час зустрічі Порошенко і Паєтт обговорюватимуть питання двостороннього співробітництва, зокрема, у сфері оборони.

“Під час зустрічі будуть обговорені питання подальшого поглиблення особливого партнерства між Україною і Канадою, зокрема, у сфері безпеки. Заплановане також спільне відвідання Міжнародного центру миротворчості і безпеки, де в рамках канадської місії UNIFIER здійснюється підготовка українських військовослужбовців”, – повідомляється на сайті президента.

 

Цей допис уже прочитано 860 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: