В Україні розпочалися збори резервістів

Збори проводяться для перевірки готовності військових частин у разі необхідності доукомплектувати підрозділи військовозобов’язаними з оперативного резерву.

У Сухопутних військах Збройних сил України розпочалися збори резервістів на базі однієї з військових частин у Харківській області. Про це у вівторок, 30 січня, повідомляє прес-служба Міноборони.
 
“До навчальних зборів залучено понад 700 військовозобов’язаних, у тому числі, майже 30 офіцерів запасу”, – йдеться в повідомленні.
 
Відзначається, що навчальні збори резервістів проводяться для перевірки готовності військових частин у разі необхідності доукомплектувати бойові підрозділи військовозобов’язаними зі складу оперативного резерву першої черги.
 
Також резервісти під час навчань відновлюють практичні навички за своїми військово-обліковими спеціальностями. Деякі виявляють бажання пройти службу за контрактом.
 
“За 2017 рік у час проведення навчальних зборів з резервістами ряди військовослужбовців військової служби за контрактом поповнили понад 300 осіб”, – відзначили в Міноборони.

Цей допис уже прочитано 1097 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: