Home » Новини Львова » В Україні йде підготовка до створення вертолітної поліції.

В Україні йде підготовка до створення вертолітної поліції.

В Україні до кінця 2018 року з’явиться вертолітна поліція.

В Україні йде підготовка до створення вертолітної поліції. Перші вертольоти французької компанії Airbus планується отримати до кінця 2018 року, повідомив радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко.

В Україні йде підготовка до створення вертолітної поліції.

Фото: Національна академія внутрішніх справ

На створення вертолітної поліції планують витратити 15 млрд грн. Всю партію вертольотів Україна отримає впродовж двох-трьох років, інформує Zaxid.net.

«Зараз у МВС формується спеціальний підрозділ, який буде керувати цією вертолітною службою. До речі, ця служба, точніше отримані вертольоти, будуть використовуватися і для потреб поліції, прикордонників та рятувальників. Для кожного виду операції буде певний вид вертольота. Одні будуть задіяні для евакуації людей та іншої допомоги в надзвичайних ситуаціях, інші – для патрулювання території або для чергування на певній ділянці. Крім того, в роботі поліції вертольоти буде задіяно для спецоперацій по боротьбі зі злочинністю – для виявлення і переслідування порушників закону», – розповів Варченко в коментарі газеті «Сегодня».

Також вертольоти будуть задіюватися і для спостереження за ситуацією на державному кордоні України. За словами Варченка, для кожного вертольота буде передбачений екіпаж з 2-3 людей, всього в цій службі планується близько 150-200 пілотів. Їх навчать надавати підтримку з повітря патрульній поліції, конвойним підрозділом та поліції превенції. В лави пілотів вертолітного поліції візьмуть тих, у кого вже є льотний досвід.

Планується, що у поліції з’являться три моделі вертольотів: H-145 (частіше використовується для патрулювання, придатний для перевезення спецпризначенців), М-125 і H-225, які мають широкий спектр застосування.

До слова, раніше в Україні створили туристичну поліцію.

Цей допис уже прочитано 406 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: