В Україні підприємці вийшли на протести (ВІДЕО)

У Запоріжжі та Мелітополі підприємці влаштували масові протести через тривалу карантину, введеного після спалаху коронавіруса. Люди по-різному показали свою незгоду з діючими обмеженнями.

Якщо в Мелітополі люди просто вийшли на пікет, ігноруючи заборону на зібрання, то в Запоріжжі підприємці зібралися в автоколону і почали сигналити, щоб показати своє ставлення до кроків влади. Десятки машин «хором» демонстрували, що малий бізнес не може виживати.

У Мелітополі вийшли працівники ринків. Вони вступали в перепалки з поліцією і скаржилися на те, що доведені до відчаю, оскільки позбавлені будь-якої фінансової підтримки. Затримання учасників не допомогло. Люди йшли на свідоме порушення заборони на масові збори.

Зауважимо, що підтримка малого бізнесу з боку влади фактично нульова. Тих же приватних підприємців звільнили від сплати ЄСВ. Але тільки за себе і на два місяці. Зараз ФОП з п’ятьма найманими працівниками платить в місяць всіх податків і зборів на суму приблизно 12 тисяч гривень – близько 2 тисяч за себе і стільки ж за кожного найнятого працівника. Так ось, на березень і квітень влада дозволила не платити 1039 грн. ЄСВ лише за себе. Тобто вся допомога від держави – не стягування однієї тисячі з 12-ти …

Так, можна запізнитися зі сплатою податків і за це пообіцяли не штрафувати. А де підприємцю взяти гроші після карантину, щоб погасити потім борг, нікого не хвилює.

А є ще оренда приміщень, інші витрати, які в зв’язку зі згортанням діяльності нікуди не поділися. В таких умовах вижити не реально.

Ще влада заявляє про якісь безвідсоткових кредитах, які організовує для ФОПів, але це теж насмішка – за рахунок чого потім повертати кредити?

Природно, все це через тотального безгрошів’я та бідності держави, а не зі злого наміру. Однак потрібно думати, як вийти з цієї ситуації і шукати резерви, інакше втратимо малий бізнес.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 240 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: