Home » Новини України » “В Україні не захищена жінка, яка піддається насильству”: страшна історія українки

“В Україні не захищена жінка, яка піддається насильству”: страшна історія українки

В мережі Facebook жінка зізналася про насильство з боку її чоловіка, який є громадянином Росії. 

“Я довго мовчала і не наважувалася надати це  розголосу, про це знало тільки коло мого спілкування, але все вже перейшло рамки логічного і адекватного дуже давно.
З осені 2013 року до 2017 рік я проживала в цивільному шлюбі з громадянином Росії Коротким Романом Володимировичем, 1978 р.н. в Київській області. Протягом нашого спільного життя Роман виявляв часто себе агресивно, дозволяв собі насильство в мою сторону, як фізичне так і моральне, і в червні 2017 року я пішла від нього і повернулася до Харкова, де офіційно працевлаштувалася. В той день коли я поїхала з села Гора, в якому ми проживали Роман забрав у мене мої мобільні телефони і собаку, яка жила зі мною ще до знайомства з Романом. Телефони забрав на грунті своєї постійної безпідставних ревнощів бажаючи знайти хоч якусь інформацію підтверджує його фантазію, нічого не знайшовши він повернув мені телефони через пару тижнів і через місяць повернув мені собаку. Після цього Роман постійно мене переслідував, погрожував і ображав. У мережі інтернет з серпня 2018 року розпочали з’являтися фейковий сторінки від мого обличчя, на яких розміщувалися мої специфічні фотографії, спочатку це були просто фото, на яких я виглядала невдало, а потім фотографії вже більше стали  відверті і двозначні. Я зверталася зі скаргами в техпідтримку ФБ і ці сторінки блокували. У серпні 2019 року подібні сторінки почали з’являтися вже в Інстаграм і інших соцмережах. Я неодноразово просила Романа перестати мене переслідувати, але переслідування і цькування не припинялися і влітку 2018 року Роман приїхав до мене на роботу і влаштував скандал в моєму кабінеті, після чого я викликала поліцію. Поки я писала заяву Роман на вулиці пошкодив мій автомобіль процарапав цвяхом від задньої фари до передньої.

За цим фактом я так-же написала заяву. Роман мене переслідує, стежить за моїм пересуванням, чатує під будинком. Протягом 2.5 років Короткий Р.В., використовуючи свої особисті знайомства в Бориспільському РВ поліції, робить роздруківки дзвінків з мого мобільного номера телефону, так само за мною стежать в робочий і особистий час. Короткий Р.В. виставляє про мене неправдиву інформацію, що нібито я не відвідую роботу або перебуваю на робочому місці пару годин в день і ще пише багато небилиць, щоб нашкодити моєї професійної діяльності і зіпсувати мою ділову репутацію.
За 2,5 року Роман неодноразово ще ушкоджував мій автомобіль, роблячи на ньому дрібні подряпини і спускаючи шини. Я не можу вже мовчати про це, я побоююся за своє життя і здоров’я, так як від Короткого Р.В. постійно лунають погрози, що він спалить мою машину, машину моїх батьків або застрелить мене. Неодноразово він погрожував моїй подрузі, адвокату Ганні Гофельд, що спалить їй машину, тому що Ганна весь час захищала мене і була свідком його переслідувань, погроз, і фізичного насильства по відношенню до мене.

У вересні двоє невідомих вночі на муніципальної парковці підпалили автомобіль, що належить Ганні. У 2013 році в Харкові Короткого Романа Володимировича підозрювала в підпалі автомобіля свого брата колишня дівчина Романа, відома фотограф Ладигіна Тетяна.

"В Україні не захищена жінка, яка піддається насильству": страшна історія українки
Сьогодні вранці, виходячи з дому о 5 ранку я спустилася на ліфті на перший поверх, коли двері ліфта відкрилися я побачила молодого незнайомого мені людини в спортивному одязі у якого в руках була банку з рідиною, за частки секунд він хлюпнув мені цю рідину в обличчя і втік, подумки я подякувала Богові, що це була зеленка.

"В Україні не захищена жінка, яка піддається насильству": страшна історія українки

Я впевнена що це все організував Короткий Роман Володимирович. На всі мої заяви в поліцію немає реакції. Я не виступаю тут як жінка яка просить співчуття. Я хочу відкрито заявити, що в Україні абсолютно не захищена жінка, яка піддається насильству, все сурмлять про прийняття закону «Про домашнє насильство», але по факту, поки не буде завдано тілесну шкоду або каліцтва, захистити себе від загроз, переслідувань і насильства просто неможливо.
Як виходить так, що ні дня офіційно не працює в Україні громадянин Росії, під час війни Росії проти України безкарно проявляє насильство по відношенню до громадян України працюють і платять податки в державний бюджет? 1.04.2019 року Роман, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння побив співробітника поліції за, що всього лише був притягнутий до відповідальності у вигляді штрафу?
Роман насолоджується своєю безкарністю і недосконалістю механізму застосування окремих норм закону.
Мене, як громадянку України і посадова особа державного органу, вражає безкарність, яку можна було б назвати окремим випадком з особистого життя, але насправді тут видно систематичне прояв агресії по відношенню до громадян України і повну безкарність окремо взятої особи.”  – пише Марина Гричанюк

Цей допис уже прочитано 1003 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: