Home » Новини України » В Україні можуть продовжити карантин

В Україні можуть продовжити карантин

Запроваджений карантин в Україні до 3 квітня через пандемію коронавірусної інфекції Covid-19 може бути подовжений. На це буде впливати епідеміологічна ситуація в нашій державі, а також в країнах ЄС.

Про це заявив головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко під час виступу на ток-шоу «Право на владу» на телеканалі «1+1», пише Главком.

«Ми готуємось і розглядаємо можливий варіант подовження карантину. Це не буде секретом. Якщо буде відбуватися таке ж продовження зростання, карантин буде 100% подовжений», – сказав Ляшко.

Він уточнив, що наразі країна лише перебудовується, а люди звикають жити за новими правилами. Однак запроваджені урядом обмеження будуть дієві лише, у разі їхнього дотримання. У протилежному випадку, головний санітарний лікар країни допускає, впровадження жорсткіших карантинних заходів.

«І я б не сказав, що ми вже аж так живемо за новими правилами. Ми тільки починаємо впроваджувати карантин. Можливо, він ще буде більш жорсткіший у подальшому. І знову ж таки, випадки реєстрації на території нашої країні. Так, є внутрішньокраїнне поширення. Тому нам треба мобілізуватися, щоб отримати результати всіх заходів, які ми впроваджуємо», – підсумував Ляшко.

Додамо, що станом на сьогоднішній день в Україні 26 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні. Коронавірусна хвороба зафіксована:

Чернівецька область – 15 випадків (1 летальний)
Житомирська область – 2 випадки (1 летальний)
Київська область – 2 випадки
Донецька область – 1 випадок
Дніпропетровська область – 2 випадки
Івано-Франківська область – 1 випадок (летальний)
м. Київ – 3 випадки

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Упродовж 19 березня до Центру громадського здоров’я надійшло 56 підозр на COVID-19.

Всього з початку 2020 року надійшло 316 повідомлень про підозру на COVID-19.

Цей допис уже прочитано 274 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: