В разі скупчення людей на Великдень поліція залучатиме спецпідрозділи – МВС

В разі непокори людей та їхнього великого скупчення під час великодніх свят поліція буде залучати сили спеціального призначення, в ефірі hromadske заявив радник міністра внутрішніх справ Юрій Тандіт.

В разі скупчення людей на Великдень поліція залучатиме спецпідрозділи – МВС

За його словами, зараз до охорони громадського порядку та забезпечення дотримання карантину залучено майже 30 тисяч правоохоронців.

“Крім цього, в разі якихось додаткових дій або за необхідності буде залучатися більша кількість особового складу”, – сказав Тандіт.

Він розповів, що за статистикою люди частіше ходять до церкви у західних регіонах, тому скупчення людей більш ймовірно будуть саме там.

“Ми попереджаємо людей. Також ми на постійному контакті з ієрархами церков, я практично щогодини спілкуюсь зі священниками різних конфесій, зокрема з очільниками церков. Можу сказати, що у цих областях ми план розробили”, – зауважив радник глави МВС.

Тандіт уточнив, що говорив про це з очільником Нацполіції Ігорем Клименком, й той заявив, що в разі непокори поліція діятиме згідно з постановою Кабміну №211.

“Ми будемо зупиняти цих людей, у місцях масового скупчення людей будемо використовувати сили спеціального призначення”, – наголосив він.

Крім цього, радник МВС нагадав, що попереду ще мусульманські свята, до них правоохоронці також готуються.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 96 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: