В окупованому Криму російські силовики провели обшук у будинку 67-річної татарки

У селищі Роздольне, що на окупованому півострові, силовики провели обшук у будинку 67-річної кримської татарки Зери Безазієвій, шукали зброю.

Про це повідомляє кримський активіст Сервер Барієв.

Як відомо, окупаційні силовики провели вже другий за останні три дні обшук в будинку кримської татарки, передає “Чорноморські новини” посилаючись на “ATR”.

“Сьогодні о 6 ранку приїхали, їх 6-7 чоловік було. Я спала, я хвора людина. <…> У мене стрес: вони приїжджають, обшукують мій будинок, шукають зброю. На якому підстави шукають, я не зрозумію. Вони показують якісь папери, але ніяких підстав немає. <…> Вони всі обшукали, нічого не знайшли і нічого не знайдуть. Ми не займаємося цим. Це наша земля”, – розповіла Безазієва.

Нагадаємо, напередодні окупанти у Криму проводили обшуки у будинку сімох кримських татар. Так звані «слідчі дії» проводилися у: матері Сейтумера Сейтумерова – провідного телеканалу “ATR”, Сейдамета Мустафаєва – стримера “Кримської солідарності”, Сейтумера Сейтумерова – історика, активістів: Шукрі Сейтумерова, Рустема Сейтмеметова, Амет Сулейманова і Айдера Сулейманова. Сейдамета Мустафаєва під час обшуку в будинку не було. Після «слідчих дій» окупанти вивезли його літнього батька – Енвера Мустафаєва.

Пізніше стало відомо, що ведучому телеканалу “ATR” Сейтумеров Сейтумерова приписують «організацію діяльності терористичної організації», ще чотирьом кримським татарам (Сейтумеров Сейтумерова, Амет Сулейманову, Рустема Сейтмеметову, Осману Сейтумерова) – «участь» у цій організації.

Так, окупанти у Криму сьогодні відкрили нову «справу про так званий тероризм» (третя бахчисарайська група).

Цей допис уже прочитано 482 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: