Home » Новини України » В Офісі президента почали виплачувати зарплату – в серпні Зеленському виплатили 28 тисяч, а Богдан отримав майже 40 тисяч

В Офісі президента почали виплачувати зарплату – в серпні Зеленському виплатили 28 тисяч, а Богдан отримав майже 40 тисяч

Андрій Богдан і його заступники в серпні почали отримувати зарплату в Офісі президента – більшу, ніж у Володимира Зеленського.

Про це йдеться у відповіді Державного управління справами на запит Українських Новин.

“Заробітну плату Президенту України Зеленському В.О. в серпні 2019 року нараховано в розмірі посадового окладу – 28 000 гривень. Інших складових зарплати (надбавок, премій тощо) Президенту не встановлено”, – йдеться в ній.

При цьому з нарахованої зарплати було виплачено 5 460 гривень податків і зборів, тому отримав Зеленський за серпень 22 540 гривень зарплати.

Зарплата Богдана за серпень становила 39 874 гривні.

“Посадовий оклад – 16 919 гривень, надбавка за вислугу років – 4 568 гривень, надбавка за роботу в умовах режимних обмежень – 2 743 гривні, надбавка за інтенсивність праці – 8 743 гривні та інші виплати (за період службових відряджень, премія, індексація грошових доходів) – 6 901 гривня”, – сказано у відповіді.

Із заступників керівника Офісу найвища зарплата за серпень була у Руслана Рябошапки – 37 644 гривні.

Заступник керівника Офісу Олексій Гончарук та Юрій Костюк також отримали в серпні зарплату вищу, ніж у Зеленського – 32 399 і 31 724 гривні відповідно.

Найнижчі зарплати з керівництва Офісу в серпні були у заступника керівника Кирила Тимошенка – 26 407 гривень і у першого заступника Сергія Трофімова – 25 716 гривень.

Водночас Держуправління справами не відповіло, чи отримував зарплату в серпні заступник керівника Офісу Вадим Пристайко.

Загалом станом на вересень ДУС нараховує зарплату 379 працівникам Офісу (Адміністрації) президента.

Раніше Держуправління повідомляло, що в травні-липні Богдану і керівництву Офісу президента зарплата не нараховувалася.

 

Цей допис уже прочитано 82 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: