Home » Новини Львова » В обласному управлінні поліції розповіли про результати операції «Мігрант».

В обласному управлінні поліції розповіли про результати операції «Мігрант».

31 іноземець порушив на Львівщині правила перебування на території України.

В Головному управлінні Нацполіції у Львівській області розповіли про результати операції «Мігрант», яка триває на Львівщині. Про це повідомляє Щоденний Львів.

Правоохоронці запевнили, що, зокрема, вони виявили 28 нелегальних мігрантів, притягнули до відповідальності за статтею 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення 31 іноземця й направили 11 подань про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства в країну походження.

«Операція під умовною назвою «Мігрант» триває до 30 квітня. Метою цільових профілактичних заходів є нагляд та контроль за виконанням законодавства у міграційній сфері, контроль за в’їздом на територію України та виїздом з території нашої держави іноземців та осіб без громадянства, дотримання ними правил та норм перебування в країні, а також з метою протидії та запобігання нелегальній міграції», йдеться у повідомленні на офіційному сайті  Нацполіції. 

В обласному управлінні поліції розповіли про результати операції «Мігрант».

Цей допис уже прочитано 400 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: