Home » Новини Львова » В.о керівника Львівської митниці оформив все своє майно на родичів

В.о керівника Львівської митниці оформив все своє майно на родичів

Цікаве співпадіння, поки активісти продовжують штурмувати Львівську митницю, виконуючий обов’язки керівника Василь Герман переписав усе майно на своїх родичів.

Для довідки: В.о керівника Львівської митниці Василь Герман багато років працював на Львівській митниці, а ссаме на пості “Краковець”, у відділі боротьби із контрабандою. Такожвін працював на Закарпатських та Києвських держпідрозділах. З жовтня 2016 року був заступником заступника начальника Волинської митниці ДФС.

В.о керівника Львівської митниці оформив все своє майно на родичів

Фото: Leopolis.news

Згідно е-декларації Василя Германа за 2016 рік, у його батьків та дружини  власності є 10 земельних ділянок у Львівській та Івано-Франківській областях, загальною площею більше 40 тисяч квадратних метрів. Дружина Василя Германа купила у 2016 році квартиру в Трускавці, а мати  є власницею двох квартир у Дрогобичі, одна з яких, площею 180 кв.м,  задекларована як об’єкт незавершеного будівництва.

У батька митника у власності є особняк в Дрогобицькому районі площею понад 100 квадратних метрів.

Василь Герман їздить на автомобілі «Тойота Ленд Крузер», власником якого є третя особа. Його дружина їздить на «Рено Модусі», яке теж записане на сторонню особу.

В.о керівника Львівської митниці оформив все своє майно на родичів

Протягом 2016 року Василь Герман заробив 115 тис. 196 гривень, а його дружина трохи більше ніж 17 тисяч. Ще майже 10 тисяч становила стипендія його доньки. Водночас Василь Герман задекларував 113 тисяч доларів готівки, якою володіє його дружина.

Додамо, що з 2015 року Львівську митницю ДФС очолює Левко Прокіпчук. Василя Германа призначили в.о. керівника митниці, поки Прокіпчук не повернеться з відпустки. Раніше замість Прокіпчука обов’язки виконував його заступник Віталій Черкунов.

Активісти продовжують пікетувати Львівську митницю, вимагаючи прозорого  обрання керівництва та проведення реформ.

 

Джерело: Leopolis.News

Цей допис уже прочитано 392 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: